Xocai Slovensko

New Home Business Príležitosť so zdravými CHOCOLATE

.....

Vedeli ste, že miliarda ľudí bude jesť čokoládu dnes?

90% ľudí jesť čokoládu! 50%, nemôže prestať jesť to!

Predstavujeme prvý na svete Zdravá Čokoláda - superfood!

.....


xocai slovensko

Spoločnosť MXI Xocai Čokoláda je asi šíriť po celej Európe. Práve začalo vo Veľkej Británii a Írsku. Väčšina krajín v kontinentálnej Európe nebola zahájená ešte. Sme jednoducho tvorí vedenie tímu.

Tešíme sa na motivovanej obchodných partnerov na Slovensko, ktorí majú skutočnú túžbu plynúť ziskový domov-založené podnikania v oblasti zdravia a wellness priemyslu, vytvoriť ďalší príjem a musia byť zapojené na začiatku niečo zvláštneho.

To je podnikanie, ktoré trhy prírodné, najvyššej kvality, veľmi emocionálne produkt - Zdravé čokolády. Vyrobené z lisovaných za studena-kakao a mrazom sušené-Acai bobule vám poskytnúť veľké množstvo antioxidantov. Antioxidanty neutralizujú voľné radikály, ako sa napáchať škody na telesnej bunky. Voľné radikály sú kauzálny faktory, v takmer všetky známe choroby a procesu starnutia. Množstvo antioxidantov, ktoré udržujú vo vašom tele je priamo úmerná tomu, ako dlho a ako zdravý žijete.


Čo robí Xocai produkt tak úplne unikátne a prečo nemá konkurenciu?

Takmer všetky tradičné čokolády sú tepelne spracované, a to ničí samotnú podstatu toho, čo robí to tak dôležité pre naše zdravie na prvom mieste. Väčšina čokoláda obsahuje tiež 'plniva' a 'vosky', ktoré sú tam nahradil kakaového masla, ktoré niektorí výrobcovia uzavrieť predať na sekundárnom ziskové centrum!

MXI spracováva svoju čokoládovú iným spôsobom. Pomocou patentovanej za studena-spracovanie dát, konečný výrobok zachováva antioxidant vlastnosti bolo zistené v pôvodnom kakaové bôby, a napriek tomu jeho chuť je ako najlepší čokoládu na svete! Xocai surové nespracované čokoláda má viac antioxidantov než akékoľvek iné prírodný zdroj potravy na planéte.

Xocai čokolády udržuje vaše telo mladistvých, podhlavníky váš prirodzenú obranyschopnosť proti rakovine, spomaľuje proces starnutia, chráni a dokonca obráti srdcových ochorení, znižuje chuť k jedlu, hladina cukru v krvi a pomáha pri chudnutí, posilňuje imunitný systém, pomáha pri kožných problémoch, zlepšuje zdravie vašich zubov a ďasien a oveľa viac ...

MXI Xocai je jedinečný a ziskové podnikania môžete vlastné s minimálnymi Start-up náklady. Pracujú na čiastočný úväzok alebo-na plný úväzok, z domova alebo kdekoľvek inde sa vám páči. Perfektným doplnkom vašej dennej práci. Môžete si nastaviť vlastné hodiny.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o neuveriteľné výhody Xocai a vzrušujúce príjmov príležitosť máme v ponuke, kontaktujte nás na e-mail: ivonazitna (at) gmail.com


Liis Leismann


Back to Xocai Language

buy xocai
buy xocai