Xocai Lietuva

Nauji Home Business Opportunity su sveikų šokoladasAr žinote, kad milijardai žmonių valgė šokolado šiandien?

90% žmonių valgyti šokolado! 50% negali nustoti valgyti ji!

Pristatome pirmąją pasaulyje Sveikas Šokoladas - superfood!


Bendrovė MXI Xocai Šokoladas netrukus išplito po visą Europą. Tiesiog prasidėjo Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje. Dauguma kontinentinės Europos šalių nėra pradėtas dar. Mes tiesiog formavimo Vadovybė.

Mes ieškome motyvuotų verslo partneriais Lietuva, kurie tikrai nori paleisti pelningas namų pagrįstos verslo Sveikata ir grožis pramonė, sukurti papildomų pajamų ir būti įtraukti į kažką specialusis pradžioje.

Tai verslo, kad rinkos gamtos, aukščiausios kokybės, labai emocionali produktas - sveika šokolado. Gaminami iš šaltai spaustų kakavos ir užšaldyti džiovintų acai uogų suteikti jums daug antioksidantų. Antioksidantai neutralizuoja laisvuosius radikalus, kol jie padaryti žalą į kūno ląsteles. Laisvieji radikalai yra priežastiniai veiksniai, beveik visų žinomų ligų ir senėjimo procesus. Antioksidantų, kad jūs išlaikyti savo kūno suma yra tiesiogiai proporcingas, kaip ilgai ir kaip sveikas gyveni.


Kuo Xocai produktas, todėl visiškai unikalus ir kodėl ji neturi konkurencijos?

Beveik visi tradicinės šokoladas šilumos apdoroti, ir tai griauna esmė daro jį tokį gyvybiškai svarbūs mūsų sveikatai, visų pirma. Dauguma šokoladas taip pat yra "užpildai" ir "vaškas", kurie yra pakeisti geros kakavos sviestas, kurio kai kurie gamintojai imti parduoti už antrinė nauda centras!

MXI procesus savo šokolado kitaip. Naudojant patentuotą šaltojo apdorojimo techninėmis priemonėmis, galutinio produkto pasilieka antioksidanto savybių, nustatyto pirminiame kakavos pupelių, tačiau jo skonis yra kaip geriausia šokolado pasaulyje! Xocai žalias neapdorotas šokoladas turi daugiau antioksidantų negu bet kuris kitas fizinis maisto šaltinis pasaulyje.

Xocai šokolado saugo jūsų kūno jaunatviškas, palaiko jūsų natūralią organizmo apsaugą nuo vėžio ir lėtina senėjimo procesą, apsaugo ir net panaikina širdies liga, sumažėja apetitas, cukraus kiekio kraujyje ir padeda svorio, skatinti imuninę sistemą, padeda esant odos problemoms, gerina dantis ir dantenas ir sveikatos daug daugiau ...

MXI Xocai yra unikali ir pelninga verslo galite savo su minimaliomis pradėti išlaidas. Darbas ne visą darbo dieną ar visu etatu, iš namų ar bet kur kitur tik norite. Puiki Be to, savo darbo dieną. Jūs galite nustatyti savo valandos.

Jei norite sužinoti daugiau apie neįtikėtinai naudą Xocai ir jaudinantis pajamų galimybę, kurias mes siūlome, susisiekti su mumis pašto adresas: liis.leismann (at) gmail.com

Liis Leismann


Share this page:
Enjoy this page? Please pay it forward. Here's how...

Would you prefer to share this page with others by linking to it?

  1. Click on the HTML link code below.
  2. Copy and paste it, adding a note of your own, into your blog, a Web page, forums, a blog comment, your Facebook account, or anywhere that someone would find this page valuable.