Xocai Latvija

New Home Business Opportunity - VESELS šokolādesVai zinājāt, ka miljards cilvēku būs ēst šokolādi šodien?

90% cilvēku ēst Šokolāde! 50% nevar pārtraukt ēst it!

Ieviešot pasaulē pirmo Healthy Šokolāde - superfood!


Uzņēmums MXI Xocai Šokolāde ir aptuveni, lai izplatītu visā Eiropā. Tikko sākās Lielbritānijā un Īrijā. Lielākā daļa no kontinentālās Eiropas valstīm, nav sākusi yet. Mums ir tikai veido Leadership Team.

Mēs meklējam motivēti biznesa partneriem Latvija, kas ir īsta vēlme palaist peļņu mājas balstītu uzņēmējdarbību veselību un labsajūtu rūpniecību, radīt papildu ienākumus un jāiesaista sākumā kaut ko īpašu.

Tas ir bizness, ka tirgi dabas, augstas kvalitātes, ļoti emocionāla produktu - VESELS šokolādes. Formulēti no auksti spiesta kakao un Liofilizēto acai ogas, lai nodrošinātu Jūs ar ievērojamu daudzumu antioksidantu. Antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, pirms tie nodara kaitējumu ķermeņa šūnās. Brīvie radikāļi ir faktoru ietekme gandrīz katru zināms slimības un novecošanās process. Antioksidantu, ka jums saglabāt jūsu ķermeņa apjoms ir tieši proporcionāls cik ilgi un cik veselīgi jūs dzīvojat.


Kas padara Xocai produkts tik pilnīgi unikāls un kāpēc tai nav konkurences?

Gandrīz visas parastās šokolādes ir termiski apstrādāta, un tas iznīcina pašu būtību, kas padara to tik svarīgi mūsu veselībai, pirmajā vietā. Lielākā daļa šokolādes satur arī "aizpildītāji" un "vaski", kas ir tur, lai aizstātu attiecīgo preci kakao sviests, ko daži ražotāji izņemt pārdot par vidējo peļņu centrs!

MXI procesus tā šokolādes savādāk. Izmantojot patentētu aukstās apstrādes tehniku, gala produkts saglabā antioksidantu īpašības, ko konstatēja sākotnējā kakao pupiņas, un tomēr tās garša ir kā labākais šokolādes pasaulē! Xocai izejvielas neapstrādātā šokolādes ir vairāk antioksidantu nekā jebkura cita dabas pārtikas avotu uz šīs planētas.

Xocai šokolādes saglabā savu ķermeni jauneklīgāku, pagalvji savu dabisko aizsardzību pret vēzi, palēnina novecošanās procesu, novērš un pat maina sirds slimības, samazina apetīti, cukura līmenis asinīs un palīdz svara zudums, palielināt imūnsistēmu, palīdz, ja ādas problēmas, uzlabo veselību jūsu zobiem un smaganām un vēl daudz vairāk ...

MXI Xocai ir unikāla un rentabla biznesa jūs varat savu ar minimālu uzsākšanas izmaksas. Darbs uz pusslodzi vai pilnu slodzi, no mājām vai jebkur citur vēlaties. Lielisks papildinājums jūsu dienas darbu. Jūs varat iestatīt savu stundu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par neticami priekšrocības Xocai un aizraujoši ienākumu iespēju mums ir piedāvājums, sazinieties ar mums pa e-pastu: liis.leismann (at) gmail.com

Liis Leismann

Share this page:
Enjoy this page? Please pay it forward. Here's how...

Would you prefer to share this page with others by linking to it?

  1. Click on the HTML link code below.
  2. Copy and paste it, adding a note of your own, into your blog, a Web page, forums, a blog comment, your Facebook account, or anywhere that someone would find this page valuable.
buy xocai
buy xocai