Xocai Eesti

Tervislik šokolaad – uus ärivõimalus Eestis!

.....

Kas tead, et miljard inimest sööb täna šokolaadi?

90% inimestest sööb šokolaadi!

50% ei suuda selle söömist lõpetada!

Tutvustame maailma esimest Tervislikku Šokolaadi!

.....

Xocai Eesti

Firma MXI Xocai Chocolate on rahvusvaheline ettevõte, mis on hetkel sisenemas Euroopa turule. Alustati UK ja Iirimaa turuga, mõned riigid on nö “pre-launch” staadiumis, kuid enamus kontinentaal Euroopast on aga veel täiesti katmata.

Sellega seonduvalt otsime isikuid ka Eestis, kellel on tõsine huvi rajada oma äri. Äri, mis turundab naturaalset, kõrgekvaliteedilist ja väga emotsionaalset toodet - tervislikku šokolaadi.

Otsime partnereid, kes on algatusvõimelised, huvitatud enesearengust, tunnevad huvi tervise ja heaolu valdkonna vastu ning loomulikult kellel on soov täiendada oma sissetulekuid. Omapoolselt pakume selleks rahvusvahelise ja kogenud meeskonna toetust.


Mis teeb Xocai toote nii eriliseks ja miks sellel puudub otsene konkurents?

Peaaegu kõik tavalised šokolaadid on kuumtöödeldud, mis hävitab peaaegu kõik kasulikud ained, mis šokolaadi inimtervisele kasulikuks teevad. Enamus šokolaade sisaldab „täitaineid“ ja „rasvasid“, mis aitavad asendada heatoimelist kakaovõid mida mõned tootjad jätavad šokolaadi koostisest välja, kuna seda saab turustada eraldiseisva tuluartiklina.

Xocai šokolaad on aga tõeliselt unikaalne. MXI töötleb šokolaadi kasutades patenteeritud külm-töötlus tehnikat. Tulemuseks on lõpprodukt, mis sisaldab kõrgel määral kakao oast ja acai marjast tulenevaid antioxsüdante. Kakaouba sisaldab antioksüdante rohkem kui ükski teine toitaine maailmas.

Antioksüdandid neutraliseerivad vabu radikaale enne kui need jõuavad tekitada kahju keha rakkudele. Vabad radikaalid on põhilised haiguste tekitajad ja vananemise protsessi käivitajad. Antioksüdantide kogus sinu kehas on otseselt seotud sellega kui kaua ja kui tervislikult sa elad.

tervislik šokolaad

Xocai tume šokolaad on väga tervislik - alandab kolesterooli, vererõhku, kehakaalu ning südamehaiguste riske. Samuti aitab naha probleemide korral, ennetab vähki, mõjub hästi hammastele ja igemetele, omab vananemise vastast mõju ning sobib diabeetikutele. Samas annab energiat ja maitseb nagu parim šokolaad maailmas.

MXI Xocai on unikaalne ja tulutoov ärivõimalus, mida on võimalik alustada minimaalse omapoolse investeeringuga. Töötada on võimalik nii osalise kui täisajaga, kodus või kus iganes soovid.
Sobib lisategevusena põhitöö kõrvale.
Oma töötunnid valid ja jaotad ise.


Kui sul eelkirjeldatu põhjal tekkis huvi antud toote ja ärivõimaluse kohta rohkem teada saada, siis palun kontakteeru:

Sunne Kägo, e mail: tervislikshokolaad@gmail.com


Xocai tervisliku šokolaadi kohta saab eesti keeles lugeda veel SIIT

Back To Xocai Language

Share this page:
Enjoy this page? Please pay it forward. Here's how...

Would you prefer to share this page with others by linking to it?

  1. Click on the HTML link code below.
  2. Copy and paste it, adding a note of your own, into your blog, a Web page, forums, a blog comment, your Facebook account, or anywhere that someone would find this page valuable.